U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eating what I like the most *hehe*

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Kwon Ji-Yong

Kwon Ji-Yong


Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:20 pm

- Ah, serios? Am rămas buimac câteva clipe. Oare chiar era posibil așa ceva? Totuși, ideea că eram singurul de care reușise să se îndrăgostească până acum mă făcea și mai fericit.
Când am văzut-o bucurându-se ca un copil mic am început să râd și m-am ridicat în picioare. Am ridicat-o în brațe pe la spate, învârtind-o cateva clipe, apoi m-am oprit, ținând-o așa, în brațele mele.
- De fapt, chiar mă încântă că mi-ai zis asta, i-am sărutat eu scurt obrazul.
Sus In jos
Mikki Chays

Mikki Chays


Mesaje : 34
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:33 pm

A zâmbit dulce, îmbrăţişându-l.
-Dar, dacă eu îţi voi afecta cariera? Adică... Dacă paparazzi fac poze şi toate chestiile, apoi fanele sar pe tine? Sau mai rău, pe mine. Îşi învârti degetele arătătoare în cerc, apoi degetele mari, neştiind ce să zică.Nu voia să îi facă rău.
-Dar poate că fanele tale vor accepta adevărul... POATE.
Sus In jos
Kwon Ji-Yong

Kwon Ji-Yong


Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:47 pm

Băiatul o întoarse cu fața spre el, privind-o fix în ochi.
- Tu nu-ți face griji pentru asemena lucruri, nu sunt importante, iar eu mă pot descurca cu ele și pot înfrunta orice pentru tine.
O lipi de el, sărutându-i fruntea și o ținu așa în brațe, mult timp.
Sus In jos
Mikki Chays

Mikki Chays


Mesaje : 34
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 9:08 pm

A zâmbit, şi apoi se desprinse de el , trântindu-se pe canapea.
-Ah... Nu m-am simţit niciodată aşa de bine. Spuse şi îşi băgă capul într-o pernuţă, apoi îi făcu semn băiatului să vină la ea, pentru a-i zic ceva. Dorea să-i zică [,] că îl iubeşte, mult, dar nu mult, ENORM.
Sus In jos
Kwon Ji-Yong

Kwon Ji-Yong


Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 9:20 pm

M-am apropiat de ea, purtând un zâmbet larg pe chip. Când am ajuns lângă canapea, m-am pus în genunchi, chiar lângă fată. Am privit-o lung, așteptând să îmi zică ceea ce avea de zis.
Sus In jos
Mikki Chays

Mikki Chays


Mesaje : 34
Data de înscriere : 30/11/2010

Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 9:30 pm

A mai stat puţin aşa, apoi îşi întoarse brusc capul către el, zâmbind.
-Te iubesc! A spus tare şi clar, să înţeleagă, apoi adăugă şi un 'mult'. Dar apoi se corectă şi zise:
-De fapt te iubesc enorm ! Şi l-a îmbrăţişat imediat,căutând să nu cadă de pe canapea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eating what I like the most *hehe*   Eating what I like the most *hehe* - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Eating what I like the most *hehe*
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: Chinatown.-
Mergi direct la: