U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sweet Child O'Mine.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yoko Hinamori

Yoko Hinamori


Mesaje : 14
Data de înscriere : 30/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 9:40 pm

Privesc de cateva ceasuri tavanul alb. Oftez adanc, stramband din nas; m-am ridicat de pe canapea, indreptandu-ma catre fereastra, deschizand-o larg, inspirand adanc aer in piept.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/11/2010
Varsta : 28

Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 11:26 am

-Ştim amândoi că n-o să meargă...Vorbeam la telefon, privind coridorul întunecat . Mi-am trecut mâna prin păr, rezemându-mi capul de un perete, şi aproape holbându-mă la uşa cuiva . Dar pe cine interesa asta ? Exact, pe nimeni ! Am oftat lung, incercănd să schiţez un zămbet cănd am auzit vorbele fratelui meu . Şi mie îmi era dor de el, doar că eu nu spuneam asta . M-am îndreptat de spate, bătând la uşa din faţa mea după ce închid telefonul .
Sus In jos
http://the-real-school.forumgratuit.ro/forum.htm
Yoko Hinamori

Yoko Hinamori


Mesaje : 14
Data de înscriere : 30/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:08 pm

Imi intorc rapid privirea, indreptandu-ma catre usa. O deschid larg, privind-o pe fata.
- Buna. spun pe un ton calm, zambind.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/11/2010
Varsta : 28

Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:55 pm

-Eu...eu mă numesc Katherine !
Zâmbesc uşor, privind-o pe tânăra din faţa mea .
Sus In jos
http://the-real-school.forumgratuit.ro/forum.htm
Yoko Hinamori

Yoko Hinamori


Mesaje : 14
Data de înscriere : 30/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 10:35 am

- Imi pare bine~ sunt Yoko! intinse aceasta mana prieteneste, strangand-o calduros.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sweet Child O'Mine. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet Child O'Mine.   Sweet Child O'Mine. Icon_minitime

Sus In jos
 
Sweet Child O'Mine.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: British Hotel. :: Camerele-
Mergi direct la: