U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Music is my life, but ...

In jos 
AutorMesaj
Aida Lovegood

Aida Lovegood


Mesaje : 22
Data de înscriere : 01/12/2010

Music is my life, but ... Empty
MesajSubiect: Music is my life, but ...   Music is my life, but ... Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 3:44 pm

Am oftat adanc bagandu-mi mainile-n buzunarele hanoracului. Cerul se inorase iar un strat subtire de ceata persista in aer. Marti..Cat uram zilele astea! Niciodata nu aveam timp pentru distractii, niciodata timp ca sa ies cu prietenii. Numai scoala, repetitii, sedinte foto si filmari; de parca as fi fost o masinarie nu un simplu om.
M-am asezat pe una dintre banci, fiind imbracata intr-o pereche de blugi lungi, negri, o bluza lunga si larga gri si un hanorac trans imprudent peste, cat sa-mi acopere umerii. Era frig, insa ma incapatanam mai mult lasandu-mi capul pe spate si dezvelindu-mi gatul de suvitele de par satene, ondulate. Simtisem cum o picatura de ploaie se izbise de obrazul meu.
Asistent tampit!
Sus In jos
 
Music is my life, but ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: Greenwich Park.-
Mergi direct la: