U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Killing Loneliness

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Gackt

Gackt


Mesaje : 2
Data de înscriere : 02/12/2010
Varsta : 29

Killing Loneliness Empty
MesajSubiect: Killing Loneliness   Killing Loneliness Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:10 pm

Liniştea...Gackt deschise cu greu ochii, privind prin camera cufundată în tăcere . Nu se auzea vreun sunet, doar respiraţia acestuia şi văntul care făcea perdelele să fluture . Deci lăsase fereastra deschisă...Se strămba, ridicăndu-se din pat , apoi se indreaptă cu paşi leneşi către baie .
Se priveşte o clipă în oglindă , încruntăndu-se din cauza imaginii pe care o vedea . Dă drumul unui jet de apă rece la robinet şi-şi stropeşte faţa, inspirănd adânc .
Iese apoi din baie, privind chitările care se aflau lângă canapea . Să le i-a naiba, ba mai bine zis să-i i-a naiba pe toţi ! Işi aduce aminte de ceea se întâmplase cu o seară in urmă şi, într-un acces de furie trecătoare loveşte puternic cu pumnul in perete .
Sus In jos
Yoko Hinamori

Yoko Hinamori


Mesaje : 14
Data de înscriere : 30/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

Killing Loneliness Empty
MesajSubiect: Re: Killing Loneliness   Killing Loneliness Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 10:38 am

- Nu, Shibo! strig catre caine, tragand de lesa. Acesta alerga pe hol catre iesire insa eu doream sa-l opresc. Nu aveam destula forta ca sa-l stapanesc, incat acesta o lua brusc la goana, eu insa scapandu-l din lesa, cazand jos.
- Fir-ar, Shibo... murmur eu, ducandu-mi mainile sub barbie privindu-l din urma. Oftez adanc, ridicandu-ma incet in genunchi.

Spoiler:
Sus In jos
 
Killing Loneliness
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: British Hotel. :: Camerele-
Mergi direct la: