U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Look at What the Light Did Now

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Liza Andreev.

Liza Andreev.


Mesaje : 31
Data de înscriere : 01/12/2010

Look at What the Light Did Now Empty
MesajSubiect: Look at What the Light Did Now   Look at What the Light Did Now Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 11:37 pm

Cu căștile în urechi și ochii închiși, las muzica să mă conducă spre o stare de liniște totală.
Dar nu durează mult; simt cum cineva mă privește insistent, plus că mai aud și o voce iritantă, fulgerând pe lângă urechile mele, chiar dacă aveam căștile.
Deschid ochii și mă uit pe geamul mașinii. Am ajuns. Dau banii taximetristului și cobor imediat din automobil. Privesc lung roata ce ușor se învârtea și-mi pun căștile în rucsacul ce-l am cu mine mai mult de formă.
Mă apropii de uriașa roată, alergând chiar și afișând un zâmbet larg. Mă opresc brusc, scoțând niște bani din buzunar și așteptând la coadă, ce din fericire nu este mare.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/11/2010
Varsta : 28

Look at What the Light Did Now Empty
MesajSubiect: Re: Look at What the Light Did Now   Look at What the Light Did Now Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 10:54 am

Şi mama spunea că n-am trei ani...Zâmbesc veselă, apropiindu-mă de imensa roată cu paşi grăbiţi, ca un copil mic . Şi cine ar fi spus că nu sunt ? Mi-am trecut mâna prin părul lăsat liber, scoţând nişte bani din buzunarul blugilor şi mă opresc în spatele unei fete . Privesc peste umărul ei, şi spre bucuria mea, observ că coada nu este mare .
Sus In jos
http://the-real-school.forumgratuit.ro/forum.htm
Liza Andreev.

Liza Andreev.


Mesaje : 31
Data de înscriere : 01/12/2010

Look at What the Light Did Now Empty
MesajSubiect: Re: Look at What the Light Did Now   Look at What the Light Did Now Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 9:22 pm

Observ cum mai aveau de plătit doar patru persoane. Îmi las rucsacul pe un singur umăr și-mi scot între timp aparatul de fotografiat. Ce bine! De data aceasta am fost atentă și chiar mi l-am luat, când am spus că mi-l iau cu mine sigur. Vine rândul meu să plătesc. Întind banii spre domnul ce era la intrarea într-o cabină, goală. Se pare că nu am prins loc printre cei din fața mea, dar cel puțin, nu mă voi înghesuii printre ei pentru a face poze. Mă întorc cu privirea în spate și observ că nu prea mai era cine știe ce coadă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Look at What the Light Did Now Empty
MesajSubiect: Re: Look at What the Light Did Now   Look at What the Light Did Now Icon_minitime

Sus In jos
 
Look at What the Light Did Now
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: London Eye-
Mergi direct la: