U.K. People
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

U.K. People

Real rpg.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lost in a dream.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice Devon

Alice Devon


Mesaje : 9
Data de înscriere : 30/11/2010

Lost in a dream. Empty
MesajSubiect: Lost in a dream.   Lost in a dream. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:05 pm

Ieșisem afară, nu-mi plăcea deloc atmosfera din clasa mea și mai ales colectivitatea aceea care se holba la mine ca la felul trei. Ce, arăt cumva ca un pui la rotisor și nu știam? Vai ce mă enervează lumea asta care te judecă după aparențe. Păi dacă ar fi să o luăam așa, Justin Bieber e emo și nu e... Mă rog, am ieșit afară în curtea universității și m-am gândit să mă plimb puțin încercând să-mi alung gândurile negativiste din cap.
Sus In jos
Yoko Hinamori

Yoko Hinamori


Mesaje : 14
Data de înscriere : 30/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

Lost in a dream. Empty
MesajSubiect: Re: Lost in a dream.   Lost in a dream. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 10:23 pm

Uram ziua cand picam de servici. In acea zi, eram obligata sa car cate un teanc de carti de la biblioteca.. Asa cum o faceam acum. Strang usor din ochi incepand sa stranut iar la neatentia mea, am scapat toate cartile pe jos.. "Perfect.." imi spun in gand, oftand puternic, asezandu-ma in genunchi si incepand sa adun fiecare carte in parte.
Sus In jos
 
Lost in a dream.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
U.K. People :: United Kingdom - London :: University of Cambridge. :: Curtea universităţii-
Mergi direct la: